Schedules

Thursday Main Stage

3:00pm-4:30pm- Bees Trees
4:30pm-6:00pm- KR-3
6:00pm-6:45pm- David Gans
6:45pm-8:15pm- Rumpke Mountain Boys & David Gans
8:30pm-10:00pm- Up Until Now
10:00pm-11:30pm- Phutureprimitive
11:45pm-1:15am- Cornmeal
1:30am-2:45am- Rumpke Mountain Boys
2:45am-3:30am- Special Set
3:30am-4:30am- New Old Calvary
5:30am-7:30am- Boogie Matrix

Thursday Artist Village Stage

8:00pm-9:30pm- John Mullins
9:45pm-11:45pm- Twiddle
12:15am-1:45am- Le Moti
2:15am-3:45am- Howard & Magnetic
4:15am-5:45am- Broccoli Samurai
6:00am-7:00am- Bmass
7:00am-8:00am- Kashmerik

Friday Main Stage

8:00am-9:30am- Johnny O Does Dylan
9:30am-11:00am- Bats Dynamic String Band
11:00am-1:00pm- Under the Sun
2:30pm-4:00pm- Rumpke Mountain Boys
5:30pm-7:00pm- Larry Keel & Nature Bridge
8:30pm-10:30pm-Keller Williams
12:00am-2:00am-Papadosio
3:30am-4:30am- EarthCry
5:00am-7:30am- Jones for Revival

Friday Side Stage

1:00pm-2:30pm- Boomslang
4:00pm-5:30pm- Aliver Hall
7:00pm-8:30pm-Jahman Brahman
10:30pm-12:00am- Any Colour
2:00am-3:30am- Ott

Friday Artist Village Stage

4:00pm-5:00pm- David Gans
5:15pm-6:45pm- The Coop
7:15pm-9:15pm- Moon Hooch
9:45pm-11:30pm- Arpetrio
12am-1:30am- New Old Cavalry
1:45am-2:15am- Relish
2:15am-3:45am- Derick Howard
3:45am-4:15am- Relish
4:20am-5:40am- Arpetrio
5:40am-6:50am-Falcon Won
6:50am-8:00am-Toadnuggz

Saturday Main Stage

8:00am-9:00am- contest winner (DJ)
9:00am-10:00am – contest winner (band)
10:00am-11:00am- KrisB
11:00am-12:30pm- Cowboy Hillbilly Hippy Folk
2:30pm-4:00pm- Chris Berry Trio w/ Michael Kang of String Cheese Incident
5:30pm-7:00pm- Zoogma
8:30pm-10:00pm- EOTO
10:00pm-10:30pm- EOTO + Chris Berry + Michael Kang
12:00am-2:00am-Papadosio
3:30am-5:15am- SassafraZ
5:45am-7:30am- Manitoa

Saturday Side Stage

12:30pm-2:30pm- Mike Perkins
4:00pm-5:30pm- Davisson Brothers Band
7:00pm-8:30pm- The Recipe
10:30pm-12:00am- Rumpke Mountain Boys electric
2:00am-3:30am- Cosby Sweater w/ Joel Cummins of Umphrey’s McGee

Saturday Artist Village Stage

3:00pm-4:15pm- David Gans
4:30pm-5:45pm- Cosmic Village
6:15pm-7:30pm- Peridoni
8:00pm-9:15pm-New Old Cavalry
9:45pm-12:00am- Dixon’s Violin
12:20am-1:40am- Smilin’ Joe
2:00am-3:20am- Flatland Harmony Experiment
3:40am-5:00am- Creation Station
5:10am-6:35am-Bassface
6:35am-8:00am-Tronik Vision

Sunday Main Stage

8:00am-10:00am- New Old Cavalry
10:00am-11:30pm- Flatland Harmony Experiment
11:30am-1:00pm- The Paranormals
1:00pm-3:00pm- The Spikedrivers

:::::::::::::::::::: times subject to change without notice ::::::::::::::::::::